пʼятниця, 6 грудня 2019 р.

Флешмоб "Зроби фото з хусткою"

У суботу, 7 грудня 2019 року, відзначатимуть Всесвітній день Української Хустки. Тому всі бажаючі Голубнівські школярі та вчителі приєдналися до флешмобу "Зроби фото з хусткою". Запровадження Всесвітнього Дня Української Хустки на державному рівні викликано тим, що споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Тож започаткування свята Української Хустки сприятиме збереженню та відродженню українських традицій
понеділок, 2 грудня 2019 р.

"Хто попереджений - той захищений"

«Хто попереджений – той захищений»  -  під таким гаслом було проведено інформаційно-пізнавальну годину для учнів 8-9 кл., з нагоди Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, який щорічно відзначається 1грудня.
Вчитель біології (класний керівник 8 кл.) Пилипчук С.О. розповіла про ВІЛ та СНІД, про те, як саме вірус потрапляє в організм людини, про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, а також про умови, за яких інфекція не передається. Бібліотекар (класний керівник 9 кл.) Мороз Т.А. підготувала та  продемонструвала відеоматеріали «Життя на повну силу», «Чи можливо вилікуватись від ВІЛ СНІД?», презентувала викладку-застереження «Снід: подумай про майбутнє - обери життя».  А на закінчення заходу всі долучилися до акції «Червоні стрічки носять небайдужі!», яка організовується  на підтримку ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД.