Конкурси, проекти


Конкурс  міні-грантів бібліотечних ініціатив від громадської організації «Рівненське обласне відділення Української бібліотечної асоціації»

 Завдяки проекту  бібліотека села Голубне  переформатувала свій інтер’єр і стала місцем, до якого хочеться  приходити  і у якому  приємно лишатися. В рамках проекту  організовано середовище для дітей, де оформлено дитячий куточок «Країна дитячих мрій» та читацький салон «Територія радісного і вільного читання», які укомплектовані літературою та настільними іграми, придбаними за кошти проекту і стали улюбленим місцем відпочинку та фото зоною для наших користувачів.

 Наша участь у  проекті «BiblioЧитаймер – час читати!»  сприяла підвищенню престижу бібліотеки,  її соціального статусу і значення в житті громади, розвинулися   партнерські стосунки, які ми підтримуватимемо і надалі з працівниками Березнівської ЦСПШБ, приватними підприємцями, волонтерами, працівниками всіх установ, які знаходяться на території нашого села і були не тільки активними учасниками проекту, а й всіляко допомагали у його реалізації.
           


Більш детально дивись за цим посиланням  
Проект "Biblioчитаймер - час читати"

 

Культурна спадщина та видатні постаті краю


Наша бібліотека долучилася  до конкурсу «Культурна спадщина та видатні постаті краю»,  який оголосила громадська організація «Вікімедіа Україна» за підтримки Української бібліотечної асоціації та Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації, за що була нагороджена подякою.
Мета заходу: залучити бібліотекарів та відвідувачів бібліотек до редагування Вікіпедії та наповнити найпопулярнішу енциклопедію знаннями, що накопичуються та зберігаються у бібліотеках.


 Ознайомитися зі статею можна за посиланням:
Гетьман Оліфер Голуб - славетний представник роду нащадків с.Голубне
 Участь у Всеукраїнському флешмобі "Вікімарафон - 2018", який організовувала ГО "Вікімедіа України". 
Мета - популяризація Українського контенту Вікіпедії. 

Вікімарафон - 2018 

2 коментарі: